Punkt Informacyjny Wydziału Historycznego

W dniach 13, 17 i 18 lipca 2012, w godzinach 10.00-14.00  NKH UG prowadzić będzie punkt informacyjny na Wydziale Historycznym. Punkt ma przede wszystkim pomóc w odnalezieniu się w topografii budynku osobom biorącym udział w procesie rekrutacji, udzielanie informacji na temat perspektyw i przebiegu nauki na Wydziale oraz umożliwić kontakt z obecnymi studentami.

Zadaniem punktu będzie również przybliżenie działalności Koła kandydatom na studentów,  jest krokiem w stronę otworzenia się NKH na nowych członków i zaznaczenia jego obecności poprzez widoczną działalność na rzecz Wydziału Historii.

Osoby zainteresowane pracą NKH serdecznie zapraszamy 🙂

Punkt zlokalizowany będzie w widocznym miejscu w holu głównym budynku  Wydziału Historycznego i Filologicznego ( przy głównym wejściu)