Działalność naukowa członków Koła

Zimowy semestr roku akademickiego 2012/2013 zapowiada się dla członków NKH UG niezwykle pracowicie.  Nasi przedstawiciele wezmą udział w dwóch konferencjach o ogólnopolskim zasięgu.

Pierwszą z nich jest I Lubelska Jesień Historyczna,  która odbędzie się w dniach 26-28 X na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej .  Naukowe Koło Historyków UG dumnie reprezentować będą dzięki zakwalifikowaniu swoich referatów Marzena Ostrowska i Marcin Mokrosiński.

Kolejne ważne  dla rozwoju NKH UG  wydarzenie przypada na  22-25 listopada 2012 roku. Nasze Koło, wraz z Naukowym Kołem Doktorantów Historii,  organizuje na Uniwersytecie Gdańskim  jubileuszową X Ogólnopolską Konferencje Studentów Historyków Wojskowości.  Swoje prace zaprezentuje na niej aż siedmiu naszych członków. Są to:

Paweł Zalewski

Krystian Zdziennicki

Adrian Watkowski

Marcin Mokrosiński

Marzena Ostrowska

Maciej Kniter

Zapraszamy również do polubienia naszego fan page’a na portalu Facebook